SKÓRZANA TORBA LEKARSKA

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

179,00 
179,00 
179,00 
159,00 
145,00 
145,00 
145,00 
145,00 
145,00 
215,00 

Torba lekarska skórzana to historia stylu i tradycji. Od czasów starożytnych, kiedy wizyty lekarskie odbywały się w domu, a lekarze musieli nosić przy sobie narzędzia pracy, torby te stanowiły wielką innowację. Jeśli w strukturze akordeonu pozostały wierne poprzednim modelom, przestronne i funkcjonalne, to ewolucję można dostrzec w pięknie tych ręcznie robionych wyrobów skórzanych, które ucieleśniają walory estetyczne i trendy z minionych i współczesnych epok. Jakość materiału, który pomimo zastosowania maszyn nadal upatruje mocną stronę w umiejętnościach i zdolnościach manualnych rzemieślnika, sprawia, że ​​te włoskie produkty są oryginalne i prestiżowe.

Torba lekarska męska: wysoka jakość i kunszt Made in Italy

Wybierz swoją prawdziwą skórzaną torbę lekarską na Fantini Pelletteria. Są to najcenniejsze i niepowtarzalne przedmioty rękodzieła, które oprócz tego, że składają się z wysokiej jakości surowców, mają bardzo długi proces produkcji, na który można przeznaczyć do około 3 godzin pracy na każdą torba lekarska męska. Nasza galanteria skórzana to wysokiej jakości włoskie produkty wykonane ze starannie dobranych materiałów, z dodatkiem metalowych detali, które sprawiają, że nasze modele są wyjątkowe i cenione na całym świecie. Nasza strona zawiera kilka pozycji, w tym nasze ukochane skorzane plecaki, na co czekasz? Jeśli jesteś zainteresowany, biegnij, aby zobaczyć szeroką dostępność produktów, odpowiednich na każdą okazję i potrzebę.

Stylowa torba dla każdego lekarza!

Nasze kolekcje toreb są w całości produkowane we Włoszech. Jeżeli masz ukochaną osobę, która właśnie została lekarzem lub sam właśnie nim zostałeś, najlepszym i najbardziej symbolicznym prezentem jest z pewnością wspaniała ręcznie wykonana torba lekarska damska, która będzie mu towarzyszyła przez całą karierę zawodową. W rzeczywistości solidna skóra tych toreb, całkowicie pochodzenia włoskiego (Toskania), jest jedną z najbardziej wytrzymałych skór, jakie kiedykolwiek istniały, aw połączeniu z naszymi metalowymi akcesoriami pierwszego wyboru, niezbędnymi dla struktury artykułu, sprawia, że ​​przedmioty te są trwałe i trwałe niezawodny przez lata.

Skórzana torby lekarskie: styl i profesjonalizm

Nasze torby mogą być doskonałym prezentem dla każdego nowego absolwenta medycyny: wygodne, bezpieczne, poręczne i profesjonalne. Idealny również dla specjalistów, pielęgniarek, pielęgniarek, które całymi dniami przemieszczają się między gabinetami i szpitalnymi korytarzami. W rzeczywistości pozwalają nosić przy sobie narzędzia i dokumenty, zachowując przy tym styl i powagę! A po założeniu koszuli i torby ... ostatni szlif? Jeden z naszych ręcznie wykonanych i wyprodukowanych we Włoszech skórzanych portfeli obecnych w naszej kolekcji Fantini Pelletteria.

Wybierz swój kolor!

Jeśli jesteś lekarzem, który nie chce rezygnować z własnego stylu i zawsze być modny nawet w miejscu pracy, między przychodniami i oddziałami, to nasze torba lekarska są dla Ciebie! W rzeczywistości są dostępne w różnych kolorach, aby dopasować się do każdego wyglądu, co można uzupełnić jednym z naszych skórzanych pasków. Poważność i elegancja, czarny to właściwy kolor, aby pokazać Twoje wyrafinowanie. Brąz to ponadczasowy klasyk, który najlepiej wyraża Twój profesjonalizm. Miód jeden z różnych jasnych i wesołych kolorów dostępnych w naszej serii!

Torba lekarza z ręcznie robionej włoskiej skóry

„Albo jesteś dziełem sztuki, albo je nosisz”. - Oscar Wilde. Elegancka torba lekarska męska, która dopełni Twój wizerunek jako lekarza bezpiecznego i kompetentnego. Lekarz, figura szacunku i szacunku, a jeśli nie chcesz być prześcigniony… Oto nasz wybór, wybierz torbę lekarską, która najlepiej odzwierciedla Twój styl i nie przegap innych produktów Fantini Pelletteria!